Wydrukujemy dla Ciebie plakat, fototapetę, obraz i naklejki

example1
1. Fototapeta fizelinowa - to materiał ścienny na bazie papieru – flizeliny z wtłoczonym PCV przeznaczonym do druku cyfrowego. Gwarantuje doskonałą jakość wydruków oraz charakteryzuje się niespotykaną miękkością materiału. Tą tapetę klei się na styk, a dzięki swej grubszej strukturze dobrze kryje nierówności na ścianach (można stosować na chropowate podłoża!). Do klejenia stosuje sie zwykły klej do tapet. Jest to materiał odporny na zarysowania.
example1
2. Fototapeta samoprzylepna - to jednostronnie powlekany papier lateksowy, satynowy, przeznaczony do druku. Przeznaczony na gładkie podłoża (w żadnym wypadku na chropowate). Nie wymaga użycia kleju. Bardzo łatwy w aplikacji, łatwo się go usuwa ze ściany. Fototapetę można kleić na styk lub na zakładkę (ok. 1 cm).

example1
3. Obraz typu Canvas
- to matowe płótno przeznaczone do druku, posiadające specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, charakteryzuje się dużą wodoodpornością. Po druku naciągane jest na drewnianą ramę, tzw. krosno. Możemy wydrukować obraz do 1,40 cm szerokości!
example1
4. Plakat - to jednostronnie powlekany papier z dodatkiem lateksu (grubość 212g), typu WHITEBACK, satynowy, przeznaczony do druku. Charakteryzuje się gładką strukturą, która po zadrukowaniu pięknie wygląda. Dzięki lateksowej strukturze materiał ten cechuje sztywnośc, która powoduje, że nie wywija się on na boki. Polecany we wszelkie fotoramy. Drukujemy plakaty o szerokości nawet 145 cm szerokości!

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukaj wg słowa:

Wyszukaj wg koloru:

Typ obrazu:
Wszystkie
Fotografie
Wektory
Ilustracje
Rodzaj zdjęcia:
Wszystkie
Poziome
Pionowe